Köln Halk Cephesinden Filistin İçin Eylem PDF Yazdır e-Posta
Dünya
Perşembe, 24 Temmuz 2014 20:28

Filistin Ve Kobane İçin Basın Açıklaması

“Filistin’de Katliama Kobane’da Kuşatmaya son” adı altında 23 Temmuz Çarşamba günü Köln Wienerplatz’da Köln Halk Cephesi olarak bir basın açıklaması yapıldı. Basın açıklaması Almanca ve Türkçe okunup tüm insanlar Filistin ve Kobane ile ilgili katliama karşı olunmaya çağrıldı.

Devamını oku...
 
Dortmund'ta Filistin Eyleminde Polis Engeli PDF Yazdır e-Posta
Dünya
Perşembe, 24 Temmuz 2014 17:10

Alman Polisi Filistin Halkına Destek Verilmesine Bile Tahammül Edemiyor

Dortmund Halk Cephesi 23 Temmuz 2014 günü Dortmund Çarşı Reinoldikirche önünde İsrail Siyonizm’inin Filistin halkına yönelik katliamlarını protesto etmek için bir basın açıklaması yapmak istedi. Saat 18.30’da bir araya gelen Halk Cepheliler Türkçe ve Almanca “Filistin Halkı Yalnız Değildir” yazan pankartlarını kilisenin etrafındaki tellere asarak önünde dövizlerle eylem saatini beklerken merak edip soran insanlara eylemin amacını anlattılar.

Devamını oku...
 
Dersim Ovacık’ta Yürüyüş Dergisi Dağıtımı PDF Yazdır e-Posta
Türkiye
Perşembe, 24 Temmuz 2014 14:45

Dersim Ovacık’ta Yürüyüş Dergisi Dağıtımı

Dersim Ovacık’ta 22 Temmuz günü Ovacık Merkez, Ziyaret köyü, Gözeler ve Konutlarda yürüyüş dergisinin tanıtımı ve satışı yapıldı halkın yoğun ilgisini çeken çalışmalarda 150 adet yürüyüş dergisi dağıtıldı. Ayrıca satış esnasında Halk Cephesi’nin yozlaşmaya karşı mücadelesi ve kararlılığı hakkında sohbetler edildi.

Devamını oku...
 
Dev-Gençlilerden Hasan Selim Gönen Anması PDF Yazdır e-Posta
Türkiye
Perşembe, 24 Temmuz 2014 14:35

Dev-Gençliler Rıza Komutanı Andılar…

20 Temmuz 2012 günü bindikleri taksinin yol kontrolünde kimlik bahanesiyle durdurulmasından sonra çıkan çatışmada DHKC savaşçıları Komutan (Rıza) Hasan Selim Gönen ve Sultan IŞIKLI AKP’nin katil polisleriyle girdikleri çatışmada yaralandılar. Hasan Selim Gönen’in karnından aldığı ağır darbelerle, yoldaşı Sultan IŞIKLI iki kolundan ve omzundan yaralandı. Komutan Rıza kaldırıldığı OKMEYDANI Eğitim ve Araştırma hastanesinde sabah saat 04.00’da şehit düştü, yoldaşı ise yaralı olarak tutsak düştü.

Devamını oku...
 
Bağımlılıkla Savaş Ve Kurtuluş Merkezi’nden ÇAĞRI PDF Yazdır e-Posta
Duyuru
Perşembe, 24 Temmuz 2014 14:09

HALKIN DOKTORLARINI;

HALKIN ÇOCUKLARINI SAHİPLENMEYE ÇAĞIRIYORUZ!

Halkın çocukları yozlaşma bataklığında. Değiştirmek bizim elimizde...

Devamını oku...
 
Antalya’da Hasta Tutsaklar Eylemi PDF Yazdır e-Posta
Türkiye
Perşembe, 24 Temmuz 2014 13:59

HASTA TUTSAKLAR SERBEST BIRAKILSIN

Antalya'da 22 Temmuz Salı günü saat 19.30’da Antalya Attalos meydanında TAYAD’lı Aileler 20 kişinin katıldığı bir eylem yaptı. Yapılan eylemde yaşamını tek başına devam ettiremeyecek durumda olan 226 hasta tutsak olduğu ve derhal tahliye edilmeleri gerektiği söylendi.

Devamını oku...
 
Viyana’da Çocuklar Günü PDF Yazdır e-Posta
Dünya
Perşembe, 24 Temmuz 2014 10:25

Viyana’da Çocuklar Günü

21 Temmuz 2014 tarihinde Avusturya’nın başkenti Viyana’da, Anadolu Kültür Merkezinde çocuklar günü yapıldı.

Saat 13.00’te ailelerimiz çocuklarını getirip derneğe bıraktılar. Minik arkadaşlarla körebe, yağ satarım, bal satarım tarzı oyunlar oynandı. Grup Yorum'un 'Lanet' şarkısında sandalye dansı yapıldı. Ardından 'paylaşmak nedir' konusu üzerine sohbet edildi.

Devamını oku...
 
TKMP AKP Önü Tabutlu Eylem PDF Yazdır e-Posta
Türkiye
Perşembe, 24 Temmuz 2014 10:14

F Tiplerinde Katlettiğiniz Tutsakların Hesabını Soracağız!

Tecrite Karşı Mücadele Platformu AKP Şişli İlçe Binası önünde AKP’nin demokrasi şovlarını teşhir ederek hasta tutsakların serbest kalmaları için tabutlu eylem yaptı.

Eylemde Türkiye hapishanelerinde 600’ün üzerinde hasta tutsak olduğu ve her hafta hapishanelerden 5 tabut çıktığına işaret edildi.

Devamını oku...
 
İzmir Karşıyaka’da TAYAD’lı Ailelerden Masa PDF Yazdır e-Posta
Türkiye
Perşembe, 24 Temmuz 2014 09:46

TAYAD’lılar Hasta Tutsakların Sesi Olmaya Devam Ediyor

12 Eylül’ün suskunluğunun içinde çığlık olan TAYAD’lı Aileler bugün de AKP faşizminin sessiz imha politikasına karşı her yerde eylemleriyle, masalarıyla mücadele ediyorlar. TAYAD’lı Aileler ekmek, adalet ve özgürlük mücadelesinde evlatlarıyla birlikte yer alıyor.

Devamını oku...
 
<< Başlat < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>