Halk Cephesinden Cevahir Önünde Oturma Eylemine Çağrı PDF Yazdır e-Posta
Duyuru
Cuma, 31 Ekim 2014 07:36

Halktan Neyi Gizlediğinizi Açıklayın!

Halk Cephelilerin Karaman’a girmesi iki gündür keyfi bir şekilde engelleniyor. İşçilerin dayanışmasını engellemeye çalışıyor AKP. Halktan katliamlarını, suçlarını gizlemeye çalışıyorlar.

Karaman’a giden yolları açın!

Halkı yalanlarla oyalamanıza izin vermeyeceğiz!

Halk Cephelilerin ve işçilerin Karaman’a alınmamasına karşı bugün (31 Ekim) saat 12.00’da Cevahir AVM önünde oturma eylemine başlıyoruz.

Tüm halkımızı işçi düşmanı AKP’nin boğduğu madencileri ve onlarla dayanışmaya giden Halk Cephelileri sahiplenmeye, katillerden hesap sormaya çağırıyoruz!

Devamını oku...
 
Liseli Dev-Gençlilerden “Bağımlılık” Konulu Seminere Çağrı PDF Yazdır e-Posta
Duyuru
Cuma, 31 Ekim 2014 07:15

Liseli Dev-Gençlilerden “Bağımlılık” Konulu Seminere Çağrı

Hasan Ferit Gedik Uyuşturucu İle Savaş ve Kurtuluş Merkezi çalışanları 11 Kasım Salı günü saat 13.00'da Gazi Ticaret Lisesi'nde “Bağımlılık” konulu seminer verecekler. Seminere tüm liseliler davetlidir.

Devamını oku...
 
Dev-Gençlilerden Çağrı PDF Yazdır e-Posta
Duyuru
Cuma, 31 Ekim 2014 07:11

Altınşehir’de Umudun Harcını Karıyoruz!

Bir Tuğlada Sen Koy!

Yeni yapılmakta olan gençlik derneğimizin ihtiyaç listesini yayınlıyoruz. Tüm aydın, yurtsever, emekçi halkımızı desteğe çağırıyoruz!

İHTİYAÇ LİSTESİ;

Devamını oku...
 
Şirinevler’de Toplu Yürüyüş Dergisi Dağıtımı PDF Yazdır e-Posta
Türkiye
Cuma, 31 Ekim 2014 07:05

Gerçeğin Sesi, Yürüyüş Dergisi Şirinevler Halkıyla Buluştu

30 Ekim günü İrfanların, Enginlerin, Ferhatların sesi halkın dergisi Yürüyüş, bir kez daha Şirinevler’de dağıtıldı. Şirinevler metrobüs çıkışında Halk Cephelilerin yaptığı dergi dağıtımına halkın ilgisi yoğundu.

13 kişinin katıldığı dergi dağıtımında sık sık “AKP faşizminin halkın üzerinde olan zorbalığını yeni uygulatmak istediği yasalarıyla ‘Yeni Türkiye’ değil bu yasalarla Berkin gibi çocuklarımızın katledilmesinin yollarının yapıldığını” ajitasyonlarla halka anlattılar.

Devamını oku...
 
Halk Cephesinden Beşiktaş Meydanında Bildiri Dağıtımı PDF Yazdır e-Posta
Türkiye
Cuma, 31 Ekim 2014 06:55

Halk Cephesinden Beşiktaş Meydanında Bildiri Dağıtımı

29 Ekim Çarşamba günü saat 17.00 ile 18.00 arası AKP'nin yeni baskı yasalarına karşı Halk Cepheliler Beşiktaş Meydanında bildiri dağıtımı yaptılar. Yapılan eylemde 800 adet bildiri ve 500 adet kuşlama yapıldı.

Devamını oku...
 
Okmeydanı Liseli Gençlik Komitesinden Boykot Çalışması PDF Yazdır e-Posta
Türkiye
Cuma, 31 Ekim 2014 06:52

Okmeydanı Liseli Gençlik Komitesinden Boykot Çalışması

Okmeydanı Liseli Gençlik Komitesi 29 Ekim Çarşamba günü Halil Rıfatpaşa Lisesi ve okul çevresine 6 Kasım’da Berkin Elvan Adalet Boykotu ile ilgili 70 adet afiş yapıldı ve ardından bildiriler ve kuşlamalar yapıldı. Okulun öğrencilerine 6 Kasım’da Berkin Elvan İçin Adalet Boykotuna çağrılar yapıldı.

Devamını oku...
 
Okmeydanı Liseli Gençlik Komitesinden Halı Saha Maçı PDF Yazdır e-Posta
Türkiye
Cuma, 31 Ekim 2014 06:47

Okmeydanı Liseli Gençlik Komitesinden Halı Saha Maçı

29 Ekim Çarşamba günü saat 20.00 ile 21.00 arası Okmeydanı Liseli Gençlik Komitesi ile Halil Rıfatpaşa Lisesi halı saha maçı yaptı ve maçı Okmeydanı Liseli Gençlik Komitesi 12’ye 6 kazandı.

Devamını oku...
 
Kocaeli'nde 6 Kasım Boykot Çalışmasına Polis Saldırısı! PDF Yazdır e-Posta
Türkiye
Perşembe, 30 Ekim 2014 20:16

Kocaeli'nde 6 Kasım Boykot Çalışmasına Polis Saldırısı!

Dev-Gençliler 30 Ekim Perşembe günü “YÖK Kaldırılsın, Berkin'in Katilleri Cezalandırılsın” talebi ile boykot örgütledikleri Sabancı Meslek ve Teknik Lisesinde işkenceci polislerin saldırısına uğradılar. Dev-Gençliler sabah saat 11.00’de okul içerisinde yazılamalar yapıp, öğrencilerle konuşup, bildiriler dağıttılar. Bu durumu hazmedemeyen işbirlikçi okul idaresinin Berkin'in katilleri polislere haber vermesi üzerine 4 sivil 1 resmi ekip aracı gelerek Dev-Gençlilere saldırmışlardır. Katil polis Dev-Gençlilere buranın okul olduğunu, valilikten izin almadan burada bildiri dağıtımı yapamayacaklarını söyleyerek kimlik ve bildirileri istediler.

Devamını oku...
 
Bağcılar’da Afiş Çalışmaları Devam Ediyor PDF Yazdır e-Posta
Türkiye
Perşembe, 30 Ekim 2014 20:07

Bağcılar’da Afiş Çalışmaları Devam Ediyor

30 Ekim perşembe günü Bağcılar Halk Cephesi ve Bağcılar Liseli Dev Gençliler afişleme yaptılar. Bağcılar Asfaltı Caddesine çıkarak otobüs durakları işyerleri ve birçok duvarı afişle donattılar. Buradan Ateştuğla bölgesine ve Demirkapı mahallesine geçtiler. Mahalle içinde ana caddede Akşemsettin Lisesi ve Yavuz Sulatan Selim Lisesi civarında 100 afiş asıldı. Eda Yüksel Halk İçin Bilim Halk Çin Mühendislik Sempozyumuna,  2. Sanat Meclisi Buluşmasına ve 6 Kasım’da Boykot Eylemine çağrı yapıldı.

Bağcılar Halk Cephesi

Devamını oku...
 
<< Başlat < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>