Ana sayfa

Eylem takvimi

Esenyalı'da Liseli Dev-Genç Milislerini Kurdu PDF Yazdır e-Posta
Duyuru - Duyuru
Pazartesi, 24 Ağustos 2015 19:44

İstanbul Esenyalı’da 14 Ağustos 2015 Cuma günü,  KülEsenyalı'da  Liseli Dev-Genç Milislerini Kurdutür Evinin bulunduğu Caddeye çıkan liseli Dev-Genç Milisleri barikatlarla caddeye çıkan tüm sokakları kapattı. Ajitasyon ve sloganlarla halka seslenen Liseli Dev-Genç Milisleri havai fişeklerle halkın alkışları arasında iradi olarak geri çekildiler.
Milislerin ardından caddeye  birçok sivil ve resmi polis arabaları sevk edilip Liseli Dev-Genç Milislerini aramaya kalktılar.
Bulamazsınız! Bizi hiç bir yerde bulamazsınız. Biz ne zaman istersek o zaman çıkar gelir hesabımızı sorarız.
Siz Liseli Dev-Genç Milislerini ararken onlar sizi takip ediyorlardı. Sizin beyniniz: 16 yaşında bir evladı kafasına gaz kapsülü atarak öldürmeye, tecavüzlere, işkencelere, katliamalara, silahsız halka silah sıkmaya çalışır.
Eylemin yapıldığı yere sadece 30 saniye uzakta olan işkencehaneniz  Liseli Dev-Genç Milislerinin çıktığı yere sadece 15 dakikada gelebildiniz çünkü korkuyorsunuz.
Ama merak etmeyin sizi işkencehanelerinizde de vurucağız. Sizi yüz tanıma sistemli kameralarınız, mobeseleriniz, XR cihazlarınız silahlarınız koruyamaz. Sizi, halka işkence yapmamak halkın yanında olmak korur sadece.
AKP'nin Katil Polisleri Halka Hesap Verecek.
Yaşasın Dev-Genç Yaşasın Dev-Gençliler
Katillerden Hesap Sorduk Soracağız.
Esenyalı Liseli Dev-Genç