Ana sayfa

Eylem takvimi

Birde şu haberi okuyun

CHP'nin Direnen Sarıyer Belediyesi İşçilerini Tecrit Etme Çabalarını Boşa Çıkartacağız PDF Yazdır e-Posta
haberler - Türkiye
Cuma, 14 Ağustos 2015 13:47

Direnen Sarıyer Belediyesi İşçilerini polise ihbar etmekten. İşçilere yalan söylemekten utanmayan CHP

İstanbul İl Yönetimi, işçilerin direnişini halk tarafından görülmesini, işçi düşmanlıklarını teşhir edilmesiniengellemek için basit hesaplar yapmaya başladı.Direnen Sarıyer Belediyesi İşçilerinin ve pankartlarının yol üzerinden geçen tarafından görülmesini engellemek için CHP İl Yönetimi işçilere vermedikleri ücreti bir vince vererek, aynı vinci işçilerin bulunduğu yerin önüne çektirdi.

Bununla da yetinmeyip CHP İl Başkanı Murat Karayalçın sorunu çözmek yerine kendi makam aracı olan minibüsü işçilerin görülmesini engelleyecek Şekilde park ettirmeye başladı. Vincin üzerinde yer alan telefon numarasını arayan işçiler vinç sahibiyle Görüştüler. Vincin sahibi aracı oraya park etmesini bağlı bulunduğu Ladin adlı şirketin yetkilisi olan Hamza'nın İstediğini söyleyerek. Hamza isminde birinin 0555 961 5202 bu numarayı verdi. Hamza isminde ki kişiyi arayan

işçiler vincin CHP il yönetiminin isteğiyle getirildiğini, Hamza'nın ise kendilerine bağlı bulunduğu Sarıyer Belediyesine bağlı taşeron şirkette çalıştığını öğrendiler.CHP il yönetimi ve Sarıyer Belediye BaşkanıBöylesi oyunlarla işçilerin direnişlerini halka ulaşmasını engellemeye çalışıyor. Buna izin vermeyelim.

Her türlü araçla CHP'nin işçi düşmanlığını halka anlatalım.