Ana sayfa

Eylem takvimi

Birde şu haberi okuyun

Londra’da Türliye Elçiliği Önünde Steve için Protestolarımız Devam Ediyor PDF Yazdır e-Posta
haberler - Türkiye
Cumartesi, 15 Ağustos 2015 06:48

Stephen Kaczynski inanç, kararlılıkla umut ve bilinçle direndi ve Büyük Ailemiz’e bir zafer daha kazandırdı. Ülkede ve dünyanın bir çok ülkesinde Steve destek destek eylemleri geldi. Steve’in direnişi birleştirdi. “Direnen Kazanır”ı bir kez daha gösterdi dünya halklarına. Tecrit duvarlarını parçaladık hep birlikte.“ Yaşasın Direniş Yaşasın Zafer ” coşkusuyla adalet istiyoruz diye haykırmaya devamediyoruz.
Stephen Kaczynski’ye Özgürlük Komitesi, her çarşamba olduğu gibi bu hafta da Türkiye elçiliği önünde zafer sloganlarını attı coşkuyla. Komite üyesi irlandalı ve ingiliz dostlarımız da yanımızdaydı.
Direniş ve zafer sloganlarımızın atıldığı protesto sırasında kısa konuşmalar yapıldı. Grup Yorum marşları dinlendi. Türkçe ve ingilizce sloganlar atıldı;
Tecriti Kırdık şimdi Steve için Özgürlük İstiyoruz Alacağız! Stephen Kaczynski Yalnız Değildir! Yaşasın Direniş Yaşasın Zafer! Stephen Kaczynski Onurumuzdur! Direne Direne Kazanacağız ! Kahrolsun Faşizim Yaşasın Mücadelemiz! Faşizme ve Emperyalizme Karşı Olmak Suç Değildir! Steve’i Çekip Alacağız Faşizmin Elinden! Enternasyonalist Stephen Kaczynski Derhal Serbest Bırakılsın! Yaşasın Enternasyonal dayanışma! Baskılar Bizi Yıldıramaz! Yaşasın Halkların Kardeşliği! Kim katil, işkenceci, kim Terörist? Türkiye devleti Hatice Aşık Onurumuzdur!  sloganlarıyla eylem bitirildi.